bg

Realizacje

POWRÓT

Rozbudowa OSKP Niedzielscy w Ostrowi Mazowieckiej woj. mazowieckie

Dostawa i montaż stolarki okiennej i drzwiowej oraz przemysłowych bram garażowych. Stolarka aluminiowa zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna wg nietypowej palety kolorystycznej RAL. W całej stolarce zewnętrznej zastosowane zostały ciepłe pakiety szybowe dzięki czemu oszczędność na rachunkach za ogrzewanie będzie na pewno zauważalna. Inwestycja została zrealizowana na profilach aluminiowych firmy Blyweert. Do niektórych pomieszczeń zastosowaliśmy elektroniczne kontrolery przejścia oraz domofony. Ograniczy to dostęp niepowołanych osób do miejsc, które są tylko dla personelu stacji diagnostycznej. Ciekawym rozwiązaniem jest witryna na piętrze, w której nie stosowaliśmy pionowych słupków. Tafle szkła połączone na styk, co daje efekt jednej dużej powierzchni szkła.

Bramy garażowe przemysłowe MakroPro firmy Wiśniowski wraz z przemysłowymi silnikami sterowanymi zarówno centralką przy bramie jak i z pilota. Tutaj również szybki w bramach przeszklone zostały ciepłym pakietem, dzięki czemu znacząco obniżyliśmy współczynnik przenikania cieplnego całej bramy garażowej. W jednej z bram zostały zamontowane drzwi przejściowe z niskim progiem. Wszystkie bramy z typowym prowadzeniem STL. Jedynym wymogiem Inwestora było nie łączenie ze sobą końców prowadnic – tak aby samochód podnoszony do góry nie mógł zawadzić o te połączenie.

Fachowy montaż i dbałość o szczegóły najlepiej widać na detalach (proszę spojrzeć na wykończenie rur przy ścianie). Ścianka ta była dostawiana do już wykończonego pomieszczenia co w dużym stopniu utrudniało nam realizację. Dokładność pomiarów grała tu kluczową rolę. Jak widać na powiększeniach wszystko udało się nam doskonale – luzy montażowe zostały zmniejszone do całkowitego minimum. Wykończenie połączenia silikonem w kolorze stolarki aluminiowej było już tylko formalnością. Z realizacji tego projektu jesteśmy bardzo zadowoleniu – Inwestor również.

Ponieważ było to jedno z ciekawszych zleceń w Ostrowi Mazowieckiej (woj. mazowieckie) poprosiliśmy Inwestora o wystawienie nam referencji za realizację tego zlecenia – referencje do obejrzenia w dziale “referencje”.

Montaż fasad – Warszawa ul. Ordona woj. mazowieckie

Na tej inwestycji firma FHU Pixel zamontowała kilkanaście fasad slupowo-ryglowych. Fasady na profilu Yawal zostały dostarczone przez producenta stolarki aluminiowej. Pakiety dwu-komorowe, bezpieczne.

Naszej firmie został zlecony tylko montaż. Inwestycja oddana do użytkowania w 2016 roku – warszawska Wola.

Budowa dwóch bloków – Ożarów Mazowiecki woj. mazowieckie

Na tej inwestycji firma FHU Pixel wstawiła ponad 300 okien PCV w kolorze obustronnym orzech. Stolarka w wybranych lokalach mieszkalnych została wzbogacona o pakiety antywłamaniowe P4A oraz okucia WK2. Dzięki temu przyszli lokatorzy mogą się cieszyć bardzo bezpieczną stolarką okienna zdecydowanie bardziej odporną na włamania niż zwykłe okna.

Ponadto we wszystkich lokalach nasza firma zamontowała parapety z konglomeratu botticino. Duża ilość okien narożnych 90 stopni na pewno nie ułatwiała montażu :).

W lokalach usługowych oraz klatkach schodowych zostały zamontowane aluminiowe witryny z bezpiecznymi pakietami szybowymi. Poza oknami w lokalach usługowych oraz klatkach schodowych została zamontowana stolarka aluminiowa.

Inwestycja budowy bloków w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Teligi woj. mazowieckie

Firma Pixel na inwestycji w Grodzisku wstawiła ponad 300 okien PCV w zewnętrznej okleinie złoty dąb. Poza stolarką okienną wstawiliśmy również 24 sztuki drzwi aluminiowych do klatek schodowych. Inwestor po raz kolejny zdecydował się na bezpieczeństwo jeżeli chodzi o drzwi do mieszkań. W budynku wstawiliśmy 80 sztuk drzwi wejściowych antywłamaniowych w klasie C – Gerda Star S. Cała inwestycja to 3 bloki.

Inwestycja budowy bloku w Żyrardowie woj. mazowieckie

Firma zaopatrzyła tą inwestycję w ponad 170 oknien PCV. Okna na profilu GEALAN S8000, kolor obustronny złoty dąb. Oczywiście stolarka okienna zamontowana przez naszą grupę montażową.

Budowa bloku w Grodzisku Maz. ul. Rusałki woj. mazowieckie

Dostawa i montaż stolarki okiennej PCV, antywłamaniowych drzwi wejściowych klasy C – Gerda Star S, drzwi wewnątrzlokalowych DRE oraz aluminiowej stolarki przeciwpożarowej – p.poż w klasie EI30 i EI60. Inwestycja zrealizowana w roku 2014 dla Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Antywłamaniowa stolarka – Ostrów Maz.

Dostawa i montaż antywłamaniowej stolarki w jednym z lokali użytkowych w Ostrowi Mazowieckiej. Witryny i drzwi na profilu Blyweert, szklenie pakietami antywłamaniowymi P4A. Dzięki temu inwestor uzyskał konstrukcje o wysokom stopniu antywłamaniowości.

Ponieważ Inwestorowi nie zależało tylko na bezpieczeństwie, pakiety  szybowe są dwukomorowe. Dało to wynik przenikalności cieplnej pakietu na poziomie 0,7W/m2K. Takie zestawienie jest idealnym rozwiązaniem dla budynków, w których zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie oraz niskich rachunkach za energię.

Rozbudowa Zakładu Mięsnego w Kamieńczyku koło Wyszkowa woj. mazowieckie.

Dostawa i montaż stolarki PCV, aluminiowej stolarki drzwiowej oraz oraz fasady słupowo-ryglowej. W oknach PCV, drzwiach aluminiowych i fasadzie zostały zastosowane szyby o niskim współczynniku przenikalności cieplnej, dzięki czemu Inwestor zaoszczędzi na rachunkach za ogrzewanie.

Inwestycja budowy obiektu handlowego w Ostrowi Maz. woj. mazowieckie

Dostawa i montaż aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej oraz fasad słupowo-ryglowych w nowym obiekcie w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Dubois. Na tej budowie montowane były również automatyczne drzwi przesuwne.

Budowa hali sportowej w Międzyborowiu woj. mazowieckie

Na tej inwestycji firma zaopatrzyła obiekt w ponad 250 sztuk okien PCV z szybami antywłamaniowymi P4A. Ponadto cała stolarka aluminiowa, w tym przeciwpożarowa EI30 i EI60 również pochodzi z naszej firmy. W sumie ponad 40 szt drzwi aluminiowych.

~ Kontakt ~

Napisz do nas już teraz!
Adres:
Pixel Sp. z o.o.
ul. Nurska 33 (wjazd od ul. Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna
tel. 29 643 86 45
tel. 660 794 101
e-mail: biuro@fhupixel.pl
NIP: 759 174 77 56
REGON: 369948457

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
sobota: po uzgodnieniu telefonicznym

Top